Bereikbaarheid

A Bereikbaar via de straat of losweg met een auto
B Bereikbaar via losweg met een 4 x 4 of tractor
C Bereikbaar tot op < 50 m met een auto
D Bereikbaar tot op < 50 m met een 4 x 4 of tractor
E Bereikbaar tot op > 50 m met een auto
F Bereikbaar tot op > 50 m met een 4 x 4 of tractor

Exploitatie moeilijkheden

A Liggend hout
B Overwegend bomen met diameter < 20 cm
C Overwegend bomen met diameter 20 – 40 cm
D Moeilijke vellingen, zie beschrijving lot!

Laakdal

Antwerpen

LOT
ANTW-ZKEM/2024/120

Houtsoort: Den
Volume: 15 m3
Bereikbaarheid: A info
Bereikbaar via de straat of losweg met een auto
Moeilijkheid exploitatie: B info
Overwegend bomen met diameter < 20 cm
Type lot: Hout op stam:
Status: OPEN
Toegevoegd op: 24-10-2024

Ligging:
Achter taverne 'Den Eik' aan de Herseltsebaan in Laakdal, op de grens met Averbode (zie kaartje)
Beschrijving:
Mooi lot Grove den met beperkte bijmenging van Berk; gemerkt met oranje strepen; kwaliteit van de vellingen is van allergrootst belang om beschadiging van toekomstbomen en van speeltuigen langsheen een belevingspad voor kinderen te vermijden.
Een aantal stamstukken kunnen ook als zaaghout gebruikt worden (zie schalmfiche in bijlage). Afvoer van langere stamstukken kan evenwel uitsluitend met zeer licht materiaal én na expliciete goedkeuring door de bosgroep.
Voorwaarden:
Bezoek ter plaatse in aanwezigheid van een bosgroepmedewerker is verplicht, voorafgaandelijk aan de aankoop en betaling van het lot. Uiteraard kan het lot voorafgaandelijk daaraan bezocht worden door de geïnteresseerde koper!

Afspraak en/of bijkomende info en/of biedingen via jan.wauters@provincieantwerpen of via 0478/782022

Meer informatie is beschikbaar na registratie of login.