Bereikbaarheid

A Bereikbaar via de straat of losweg met een auto
B Bereikbaar via losweg met een 4 x 4 of tractor
C Bereikbaar tot op < 50 m met een auto
D Bereikbaar tot op < 50 m met een 4 x 4 of tractor
E Bereikbaar tot op > 50 m met een auto
F Bereikbaar tot op > 50 m met een 4 x 4 of tractor

Exploitatie moeilijkheden

A Liggend hout
B Overwegend bomen met diameter < 20 cm
C Overwegend bomen met diameter 20 – 40 cm
D Moeilijke vellingen, zie beschrijving lot!

Westerlo

Antwerpen

LOT
ANTW-ZKEM/2024/19

Houtsoort: Wilg
Volume: 8 m3
Bereikbaarheid: A info
Bereikbaar via de straat of losweg met een auto
Moeilijkheid exploitatie: B info
Overwegend bomen met diameter < 20 cm
Type lot: Hout op stam:
Status: OPEN
Toegevoegd op: 06-09-2024

Het brandhoutlot bevindt zich aan de Nieuwe Hoevestraat in Westerlo (zie kaartje). De gemerkte bomen werden aangeduid met gele stippen. Deze mogen dan ook gekapt worden. De bomen gemerkt met blauwe stippen mogen in geen geval gekapt of beschadigd worden. De bestaande verplegingspaden mogen gebruikt worden. Het perceel is bereikbaar via een metalen poort die grenst aan een zijweg van de Nieuwehoevestraat (zie kaart). Daar kan men op de bestaande verplegingspaden het brandhoutlot bereiken. In het bos zelf dien je het hout met een kruiwagen te ruimen. Het hout dient gekapt en verwijderd te zijn tegen 31 december 2024. Aan de westzijde van dit lot bevindt zich een brandhoutlot gemerkt met rode stippen. Deze maakt geen deel uit van dit brandhoutlot !

Meer informatie is beschikbaar na registratie of login.